maciekmiszcz napisał(a):

|
mogbłyś zrobić jakieś zdjęcie tych koszulek albo podpytać sie o ich maila? Chciałbym zobaczyć jak one wyglądają z tego co pamiętam repliki jeszcze z Tyskim wyglądały dosyć "średnio"
|
Link do zdjęć koszulek sezon 2008/09
http://img360.imageshack.us/img360/3287/11862631sg6.jpg <-- niebieska
http://img246.imageshack.us/img246/9232/25073239ip7.jpg <-- biała
Są to fotki z oryginalnych koszulek a replika oprócz jakości materiału i naprasowanej gwieździe nad herbem i na ramieniu jest identyczna