Wyświetl pojedynczy post
SiLenT
Junior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków RUCZAJ 3str

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.09.2008, 10:31
maciekmiszcz napisał(a):Wyświetl post
mogbłyś zrobić jakieś zdjęcie tych koszulek albo podpytać sie o ich maila? Chciałbym zobaczyć jak one wyglądają z tego co pamiętam repliki jeszcze z Tyskim wyglądały dosyć "średnio"
Link do zdjęć koszulek sezon 2008/09

http://img360.imageshack.us/img360/3287/11862631sg6.jpg <-- niebieska
http://img246.imageshack.us/img246/9232/25073239ip7.jpg <-- biała

Są to fotki z oryginalnych koszulek a replika oprócz jakości materiału i naprasowanej gwieździe nad herbem i na ramieniu jest identyczna
Ostatnio edytowane przez SiLenT : 08.09.2008 o godz. 10:33.
Odpowiedz cytując