Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.09.2008, 09:23
A Siena to nie Fiat ?

Chyba najgorsze co może być - wszędzie ohydny plastik plus spalanie jakbyś miał silnik co najmniej 4 litrowy a nie jakiś szajs 1.8


Wszystko zależy od wieku - jeśli nowe to Fiesta a jeśli takie 5 letnie lub starsze to Punto - mimo że czasami coś się sypnie to naprawy tanie a auto naprawdę ekonomiczne i wygodne.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując