|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
|
#2166

08.09.2008, 08:45
|
mckoval napisał(a): 
jest możliwość ściągnięcia do angielskiego Norton 360 2.0 polskiej łatki językowej?
mam dziwną przypadłość, że polska mi się nie chce zainstalować a angielska - ok :S
|
tu masz full PL
http://rapidshare.com/files/13567459..._iso.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13573978..._iso.part2.rar
|
|