Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mckoval
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2165
08.09.2008, 08:22
jest możliwość ściągnięcia do angielskiego Norton 360 2.0 polskiej łatki językowej?
mam dziwną przypadłość, że polska mi się nie chce zainstalować a angielska - ok :S
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free
mckoval
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mckoval
Znajdź inne posty napisane przez mckoval