Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 07.09.2008, 22:20
Cytat:
ja bym jednak po sprawdzał ranking na kurniku, bo trochę bez sensu będzie jak w jednej grupie będzie walka na noże z osobami 1600+, a w drugiej sami debiutanci zdobywający po 6 pkt na ruch...

Także, proponowałbym jakieś koszyki, jak w LM.

To jest zabawa wylosować się losowo to później będzie śmieszniej, ktoś się zajmie turniejem pokonanych itd. ktoś szczęśliwie wyjdzie , szczęśliwie wyląduje w półfinale i już będzie miał jakiś sukces.

A tak w ogóle gracie może w Planowanie ;>?
Ja na przykład mam nowe konto na kurniku (zapomniałem nick) i nie mam żadnych statsów na literakach, ktoś z Was ciupie w Planowanie, może? ;> Jaką Wiślacką czwórkę choćby może udało się znaleźć?

No i po Literakach, ktoś też zgłaszał chęć przydałoby się zorganizować turniej w Kalambury .
Ja ogólnie na Kurniku sporo kiedyś siedziałem, teraz wracam do nałogu, z powodu mojej 14-dniowej nieobecności w grupie Kurnikowców z Wisły, zaistnieć nie mogłem, ale postaram się to zmienić

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując