Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
11
07.09.2008, 21:33
O tym że Reebok nalezy do Adidasa nie wiedziałem.
) To dobrze że marka Umbro zostaje bo moim zdaniem jest to naprawde solidna firma, która spokojnie rywalizuje z najlepszymi (Nike, Adidas).
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi