jasnyGwint napisał(a):

|
ale sądze ze Kubica wyrobił już sobie taką markę że "nie zginie", (czyt: nie stanie się drugim Buttonem)
|
Obyś miał rację. Mam nadzieję że zespoły F1 bardzo chętnie współpracowałyby z Kubicą. Chociaż niektóre mogą dojść do wniosku że jest dla nich za dobry i obawiać się że nie sprostają wymaganiom tak świetnego kierowcy. Skoro BMW nie daje rady to tylko Ferrari lub Mc lub zespół który jest pewny że w przyszłym sezonie osiągnie zdecydowanie lepsze rezultaty niż teraz.
Może my jesteśmy przekonani do umiejętności RK ale tak naprawdę trudno ocenić czy świat F1 podziela nasze zdanie. Fakt było parę sukcesów ale czy to wystarczy. I te doniesienia o tym że Alonso w BMW..Nie wiadomo co dalej będzie. Gorszy czy też lepszy zespół czy ten sam a może w ogóle papa F1 i Kubek będzie od nowego sezonu startował w rajdach
