Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 07.09.2008, 20:31
Ej te literaki są dziwne grałem jakieś 20 minut temu żeby potrenować i według kurnika nie ma słowa Wisła.....

Wiadomo już czy pojedynki będą rozgrywane w weekend czy w tygodniu ? Bo w tygodniu do późna raczej siedzieć nie moge...
Odpowiedz cytując