tofik napisał(a):

|
Okiem laika, to BMW jest po prostu wolniejsze. A jak mechanicy dodatkowo coś spierniczą, to jakim cudem ma Kubica nawiązać walkę o czołowe lokaty ? Pokazują przecież zestawienie osiąganych prędkości i Robert zazwyczaj jest w okolicach 6-8 miejsca.
|
Akurat jesli chodzi o predkosci to, logiczne, dominuja jednostki napedowe Ferrari, stad wysokie miejsca w max predkosciach Force India czy Torro Rosso i nizsze BMW. I nie ma co sie ludzic ze sie to nagle zmieni. Patrzac na czas okrazen to jednak Kubica wyciagnal 5 miejsce, wiadomo za kim, takze nie jest najgorzej.