Wyświetl pojedynczy post
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 07.09.2008, 19:43
misiak_abg napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o podkładanie świni swojemu kierowcy tylko o wpływanie na to kto dostanie "lepszy" sprzęt, kto będzie królikiem doświadczalnym etc. Zespoły nie troszczą się w takim samym stopniu o każdego swojego kierowcę. A dlaczego Alonso porzucił Mc Bo stęsknił się za Renault
Oczywiście, ja nie twierdzę, że nie zachodzą przypadki faworyzowania kierowców, ale wskazywanie na taką sytuację w dzisiejszym wyścigu, gdzie najprawdopodobniej zawiodła maszyna tankująca jest śmieszne.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując