martin_TSW napisał(a):

|
Widać było, że był rozgoryczony oraz zdenerwowany i powiedział to, co teoretycznie nie powinien mówić. W końcu nie wytrzymał.
|
I ja mu się nie dziwię. BMW, jako niemiecki zespół cały czas robią wszystko jak najlepiej dla Heidfelda, nie mogą się pogodzić, że Kubica jest lepszy. Szkoda, że Robert nie ma możliwości zmiany zespołu na jakiś o podobnych możliwościach bo na pewno by to zrobił.