Wyświetl pojedynczy post
martin_TSW
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków - Piaski Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 07.09.2008, 15:23
Wywiad przed chwilą z Kubicą:

- Robert, co się stało podczas drugiego pit stopu?
- Należy się zapytać zespołu

- Robert, za tydzień kolejny wyścig, co o nim powiesz ?
- Mam nadzieje, że zespół chociaż trochę zacznie mi pomagać, bo od 3-4 miesięcy są skupieni tylo na Nicku

Widać było, że był rozgoryczony oraz zdenerwowany i powiedział to, co teoretycznie nie powinien mówić. W końcu nie wytrzymał.
WIERNOŚĆ NA WIEKI
Odpowiedz cytując