|
Wywiad przed chwilą z Kubicą:
- Robert, co się stało podczas drugiego pit stopu?
- Należy się zapytać zespołu
- Robert, za tydzień kolejny wyścig, co o nim powiesz ?
- Mam nadzieje, że zespół chociaż trochę zacznie mi pomagać, bo od 3-4 miesięcy są skupieni tylo na Nicku
Widać było, że był rozgoryczony oraz zdenerwowany i powiedział to, co teoretycznie nie powinien mówić. W końcu nie wytrzymał.
|