Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
7
07.09.2008, 15:12
Mam zamiar sobie kupic koszulke na sezon 2008/09 i mam pytanie, mam 169 cm wzrostu i jaka to literka(np M, S) bo ja sie nie orientuje, i czy oplaca sie kupic taka na allegro
Sa one tam tansze, ale jak prezentuje sie matreial, herb i tp
Wie ktos
Powód: Dopiska
Ostatnio edytowane przez zloto : 07.09.2008 o godz. 15:14.
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto