Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.09.2008, 15:12
Mam zamiar sobie kupic koszulke na sezon 2008/09 i mam pytanie, mam 169 cm wzrostu i jaka to literka(np M, S) bo ja sie nie orientuje, i czy oplaca sie kupic taka na allegro Sa one tam tansze, ale jak prezentuje sie matreial, herb i tp Wie ktos
Powód: Dopiska
Ostatnio edytowane przez zloto : 07.09.2008 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując