Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
Nuke
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
6
07.09.2008, 15:07
Zależy czy wykupią akcje tej firmy, czy też całą firmę, jeśli wykupią całą firmę , to zmieni się na Nike , a jeśli nie to chyba nie .
Nuke
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nuke
Znajdź inne posty napisane przez Nuke