Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
5
07.09.2008, 14:57
jeżeli Nike wykupi Umbro to logo tej firmy i nazwa zostaną zamienione na nazwe NIKE, czy pozostanie tak jak jest?
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi