Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 07.09.2008, 14:50
Faktycznie końcówka niezwykle emocjonująca, szkoda Raikkonenna, myślałem, że wygra z Hamiltonem, bo strasznie mnie gościu wpienia. Szkoda tylko, że jak BMW tak rozkminiło z oponami dla Heidfelda to nie zmienili też Robertowi, o tym żałosnym pit-stopie już nie wspomnę.
Odpowiedz cytując