Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.09.2008, 14:47
to krzyknij na żylecie że jesteś nietykalny
zobaczymy jak długo to prawo Cie uchroni

dobra rada, kup sobie, jeździj w niej na mecze TSu, chodź po domu, ale nie wychodź w niej na dwór
nie chcemy widzieć barw płonących na płocie na Łazienkowskiej czy innej Konwiktorskiej...
Odpowiedz cytując