to krzyknij na żylecie że jesteś nietykalny
zobaczymy jak długo to prawo Cie uchroni
dobra rada, kup sobie, jeździj w niej na mecze TSu, chodź po domu, ale nie wychodź w niej na dwór
nie chcemy widzieć barw płonących na płocie na Łazienkowskiej czy innej Konwiktorskiej...