Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
Amfre
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
47
07.09.2008, 13:35
całkiem dobrze się ten wyscig ukladał robertowi, ale teraz dalej na 7. awansowal o jend apozycje z 8
jeszcze 28 okrazen
Amfre
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Amfre