gris napisał(a):

W grupach lepiej będzie dać krótszy czas gry bo się zajedziemy, w fazie pucharowej już trochę więcej będzie taktyki więc można zwiększyć. Optymalnie chyba też będzie utworzyć 4 grupy po pięciu graczy i dwójka najlepszych awansuje dalej.
Ja proponuje, by poczekać na dwie osoby i zamknąć listę. A rozpisać terminarz można nawet wcześniej choćby nawet na podstawie numerków na liście, przydałoby się też podać jakieś konkretne daty kiedy ten turas (jakby ktoś dajmy na to nie mógł w danym momencie, można by zagrać wcześniej awansem ) Jeśli chodzi o system punktowania to sugeruje tak jak w siatkówce (2 pkt za zwycięstwo 1 za porażkę, przy ewentualnym takim samym stanie punktowym o awansie decydowałyby "małe punkty"). Ja bym to tak widział. Jakieś sugestie?
|
w siatkówce za zwycięstwo 3:0 i 3:1 liczy się 3 pkt, za wygraną 3:2 - 2pkt, a za przegraną (tylko) wynikiem 2:3 - 1 pkt.
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !!
Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi.