Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 07.09.2008, 11:55
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co tu dużo gadać, Benhałer jak widać kompletnie nie ma pomysłu na naszą grę. Jak już pisałem, patrząc na Kowalczyka, to on do pięt nie dorasta Piotrkowi, nie wiem, jak on może mieć miejsce w pierwszym składzie rosyjskiej ligi w dobrym klubie. Ja już po kilku meczach mówiłem, ze ta drużyna nie ma szans na sukces, nie wiadomo jakim cudem awansowali na te Euro. Mieli tyle szczęscia, że każdy obecnie co 2, może 3 trener w naszej ekstrakalsie, dałby sobie rade...

Mariusz Jop powiedział:
W takim razie Benhałer powinien odejść, no bo skoro mamy tyle talentów, a ni potrafimy sobie poradzić ze Słowenią
Tylko gdzie te talenty? Lewandinho i Krzynio, otóż to!
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując