Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
F_A_B
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 07.09.2008, 10:51
Panie i Panowie, więc niech osoba odpowiedzialna za turniej podejmie szybko decyzję odnośnie jego regulaminu i zasad w nim panujących.
Według mnie nie ma co za dużo czekać, powiedzmy zapisy dziś do 21, i STOP, i ruszamy ! pierwsze pojedynki już w dniu jutrzejszym
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując