Ja propnuje troche innaczej
5 grup po 4.
Awans TOP 2 (10 graczy) Miejsca 3 rozgrywaja baraż (2 graczy) = 12
3x4 grupy awans TOP 2. I tu playoff.
Pozwoli to uniknąc odpadniecia dobrych graczy przed wczesnie
Ja proponuje góra 10 min pojedynki. W PO moga byc dluzsze