Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 07.09.2008, 10:41
Ja propnuje troche innaczej
5 grup po 4.
Awans TOP 2 (10 graczy) Miejsca 3 rozgrywaja baraż (2 graczy) = 12
3x4 grupy awans TOP 2. I tu playoff.

Pozwoli to uniknąc odpadniecia dobrych graczy przed wczesnie

Ja proponuje góra 10 min pojedynki. W PO moga byc dluzsze
Odpowiedz cytując