co wy na to by ograniczyc liczbe zawodnikow do 16 ew 20?
moznaby wtedy zrobic grupy po 4 lub 5 osob, awansowaly by po dwie najlepsze do cwiercfinalu, w cwiercfinalach pojedynki do 2 zwyciestw, w polfinalach i finale do 3?
tak bym to widzial, jak bedzie miedzy 16 a 20, to niektore grupy beda 5 zespolowe.
Granie tego jak ligi odpada, bo jest prawie niemozliwe w sensownym czasie umowic sie z kilkanastoma roznymi osobami na mecze.
i co z czasem? piszcie co kto proponuje wybierze sie demokratycznie
Sensej napisał(a):

Tylko lcze na gre bez wspomagaczy
|
wlasnie, jak musiscie to przestudiujcie slownik literakowy teraz a nie w czasie gry

i skoro gramy tam, to rozumiem ze kazdy akceptuje to ze np. 'ii' lub 'iii' sa dopuszczalnym przez literakowy slownik slowem
