Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 07.09.2008, 10:01
co wy na to by ograniczyc liczbe zawodnikow do 16 ew 20?
moznaby wtedy zrobic grupy po 4 lub 5 osob, awansowaly by po dwie najlepsze do cwiercfinalu, w cwiercfinalach pojedynki do 2 zwyciestw, w polfinalach i finale do 3?

tak bym to widzial, jak bedzie miedzy 16 a 20, to niektore grupy beda 5 zespolowe.
Granie tego jak ligi odpada, bo jest prawie niemozliwe w sensownym czasie umowic sie z kilkanastoma roznymi osobami na mecze.

i co z czasem? piszcie co kto proponuje wybierze sie demokratycznie

Sensej napisał(a):Wyświetl post
Tylko lcze na gre bez wspomagaczy
wlasnie, jak musiscie to przestudiujcie slownik literakowy teraz a nie w czasie gry
i skoro gramy tam, to rozumiem ze kazdy akceptuje to ze np. 'ii' lub 'iii' sa dopuszczalnym przez literakowy slownik slowem
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 07.09.2008 o godz. 10:04.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując