Wyświetl pojedynczy post
Forester
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.09.2008, 09:37
Wisła w turniju w Pszczynie zajęła 4 miejsce, z uzyskanych informacji trener rotował składem, a Wisła mimo wyniku była równorzędnym partnerem co jest dobrym prognostykiem, bo już we wtorek spotkania z o wiele bardziej wymagającymi rywalami

więcej: http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.28847
Odpowiedz cytując