Wisła w turniju w Pszczynie zajęła 4 miejsce, z uzyskanych informacji trener rotował składem, a Wisła mimo wyniku była równorzędnym partnerem co jest dobrym prognostykiem, bo już we wtorek spotkania z o wiele bardziej wymagającymi rywalami
więcej:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.28847