Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2141
Stary 06.09.2008, 23:46
Kończąc temat zaznaczę relacje mediów w sensie tvn24: płonie hipermarket w Nowej Hucie - Nowa Huta pokryta gęstym dymem - Zamykajcie okna........................... a płonie bydyneczek ze sklepem spożywczym lodówkami i paroma meblami na tyłach, którego nikt nie nazwałby większym sklepem nie sprowadzając sie do profanacji nazywając to superhipermarketem. Śmiech na sali w wykonaniu mediów Byle sexshopu obok nie zjarało i będzie git.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując