Kończąc temat zaznaczę relacje mediów w sensie tvn24: płonie hipermarket w Nowej Hucie - Nowa Huta pokryta gęstym dymem - Zamykajcie okna........................... a płonie bydyneczek ze sklepem spożywczym lodówkami i paroma meblami na tyłach, którego nikt nie nazwałby większym sklepem nie sprowadzając sie do profanacji nazywając to superhipermarketem. Śmiech na sali w wykonaniu mediów

Byle sexshopu obok nie zjarało i będzie git.