|
Dziury jak nie było trybun AiB ...tata mówił mi, że coś takiego było, a chciałbym to zobaczyć..
No, ale jeżeli jest to zbyt trudne, albo po prostu takowego zdjęcia nie ma to poprosiłbym..... 3 kolorowego kotka.
Powód: kotecek:D
Ostatnio edytowane przez rafalek : 06.09.2008 o godz. 22:34.
|