Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 06.09.2008, 22:15
Dziury jak nie było trybun AiB ...tata mówił mi, że coś takiego było, a chciałbym to zobaczyć..

No, ale jeżeli jest to zbyt trudne, albo po prostu takowego zdjęcia nie ma to poprosiłbym..... 3 kolorowego kotka.
Powód: kotecek:D
Ostatnio edytowane przez rafalek : 06.09.2008 o godz. 22:34.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując