Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#568
Stary 06.09.2008, 21:44
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie repra to Brozek pozostanie miernym graczem zdobywajacym bramki w miernej lidze.
Widzisz komedie? Slepy jestes. Powodzenia w zyciu. Bo widac ze na realiach pilki znasz sie slabiutko. Nadal sadzicie ze Brozek przedklada mecze Wisly ponad mecze repry? Prosze Was....troche godnosci i rozumu
Daj sobie spokój, w takiej reprezentacji to Leo może sobie handlować Kokoszką, z takim skutkiem jak teraz. Powiedz mi ilu zawodników wypromowało się poprzez reprezentacje w ostatnim czasie ? Jeleń ? Dudka ? Matusiak ? Janczyk w młodzieżówce i to jest na tyle. Jeśli się w tej reprezentacji nic nie zmieni będzie jeszcze gorzej, selekcja jest żałosna, polski piłkarz traci z każdymi meczami w oczach menagerów zachodnich i gwarantuję Ci że na pewno ich liczba nie zwiększa się na trybunach. Ciężko w tej kadrze wypłynąć zwłaszcza napastnikowi, gdzie uzależniony jest od gry formacji pomocy która oprócz Błaszczykowskiego jest na żałosnym poziomie. Prawda jest taka że Brożek ma już dużą markę i bynajmniej nie zbudował jej w meczach w reprezentacji, gwarantuję Ci to, że te oferty czy też zainteresowania, Fenerbahce, Anderlecht, Nancy, Barcelona ?! nie były spowodowane wspaniałą postawą Brożka w reprezentacji. Wiesz u nas w Krakowie jest trochę inaczej niż u was, my mamy markę na zachodzie, której wam w Legii brakuję także promujcie piłkarzy u Leo, Perejro podobno kosztuje już 4 mln euro. Puchary niestety już nie dla Legii.

Przez te warszawskie zawieruchy już Ci chyba resztki mózgu odebrało.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.09.2008 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując