Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#560
Stary 06.09.2008, 20:02
jachting napisał(a):Wyświetl post
Nie bylo konferencji z Benem po meczu ?
Była pokazywali na wiadomościach sportowych na jedynce nie miał odwagi nasz 'kołcz" prosto w oczy powiedzieć dlaczego tak gramy tylko cały czas z głową w dół :(
Odpowiedz cytując