Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 06.09.2008, 19:56
Co do zasad, myślę że przede wszystkim ważna jest liczba osób które w turnieju wystartują, bowiem od niej zależał będzie turniejowy podział.

Jeżeli będziesz potrzebował pomocy PaniePremierze to chętnie pomogę (bez wazeliny), mam trochę wolnego czasu obecnie, nie widzę przeszkód. W razie czego pisz PW.

Edit

I jeszcze jedna prośba do Ciebie- mianowicie mógłbyś wydzielić posty dotyczące turnieju do innego, nowego tematu? Bo my gramy nie tylko w literaki, zrobi się nam zamieszanie Tylko nie banuj.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 06.09.2008 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując