Co do zasad, myślę że przede wszystkim ważna jest liczba osób które w turnieju wystartują, bowiem od niej zależał będzie turniejowy podział.
Jeżeli będziesz potrzebował pomocy PaniePremierze to chętnie pomogę (bez wazeliny), mam trochę wolnego czasu obecnie, nie widzę przeszkód. W razie czego pisz PW.
Edit
I jeszcze jedna prośba do Ciebie- mianowicie mógłbyś wydzielić posty dotyczące turnieju do innego, nowego tematu? Bo my gramy nie tylko w literaki, zrobi się nam zamieszanie

Tylko nie banuj.