Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 06.09.2008, 18:41
Leoooooo Why ?
Chyba zapomniano wysłać powołania do Jelenia i Wichniarka.
na + wg. mnie to Żewłakow , fabian i Błaszczykowski.
reszta źle lub fatalnie .
jeśli uzyskamy kwaflifikacje to będzie cud bo z ta gry to popłyniemy z Czechami , Słowakami i Irl. Północna na wyjeździe. neich dograja de eliminacje i wysłac Bembauera na zasłuzona emeryture.
Odpowiedz cytując