Leoooooo Why ?
Chyba zapomniano wysłać powołania do Jelenia i Wichniarka.
na + wg. mnie to Żewłakow , fabian i Błaszczykowski.
reszta źle lub fatalnie .
jeśli uzyskamy kwaflifikacje to będzie cud bo z ta gry to popłyniemy z Czechami , Słowakami i Irl. Północna na wyjeździe. neich dograja de eliminacje i wysłac Bembauera

na zasłuzona emeryture.