Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
Od: 04.2008
Offline
#
538
06.09.2008, 18:33
Ja mysle ze jak dalej tak bedzie wygladac szkolenie mlodych i wogole sport w Polsce to na Euro 2012 mozemy byc pewni tylko dwoch rzeczy:
1.Listkiewicz bedzie prezesem PZPN
2.Jop bedzie podstawowym stoperem reprezentacji.
K_2
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez K_2