|
Jeśli Bednarz nie wciska nam kitów, że federacja brazylijska niedługo prześle Wiśle certyfikat to problemów nie będzie. Jakby coś było nie tak to związek nie działałby na szkodę jednego ze swoich klubów i wstrzymałby się z wydawaniem certyfikatu tak jak PZPN w sprawie Kokoszki.
|