Paulinka_WKS napisał(a):

a ja z chęcią wpadnę Wam pokibicować
|
Widzę, że ambicja nie pozwala Ci się skompromitować

.
Eeee tam ja się na to nie piszę. Nie ogarniam tego. Jak kiedyś byliby chętni na turniej w kalambury to nie ma sprawy

mogę grać jak coś.