Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 06.09.2008, 15:14
Paulinka_WKS napisał(a):Wyświetl post
a ja z chęcią wpadnę Wam pokibicować
Widzę, że ambicja nie pozwala Ci się skompromitować .

Eeee tam ja się na to nie piszę. Nie ogarniam tego. Jak kiedyś byliby chętni na turniej w kalambury to nie ma sprawy mogę grać jak coś.
Odpowiedz cytując