K_2 napisał(a):

|
No tutaj akurat mozna byc optymista ,Bednarz to nie to samo co dyletant Heller ,ktory przysiegal ze Dolha jest pilkarzem Wisly a jak sie skonczylo to wszyscy wiedza
|
No nie rozpędzaj się tak bardzo, przecież Bednarz wtedy potwierdzał wersje Helera po zapoznaniu się z kontraktem Dolhy
