no mo¿na to ustaliæ, 15 min to jednak d³ugo wg mnie bo jedna partia to wiecej ni¿ 30 min
wg mnie 10-7min to optimum.
Moge sie zajac podsumowywaniem tego itd
jak bedzie jakas potega dwójki chetnych to ¶ie zrobi jakies grupy po 4 osoby, tak zeby kazdy mial przynajmniej 3 partie na poczatek a dalej pucharowo, jak bedzie osob jakos dziwnie to grupy beda wieksze itp itd. Powiedzmy ze
zapisy do poniedzialku do 12 potem rozlosowujemy
Tak jak bylo w edycji poprzedniej, wynik musza potwierdzic obie strony, ustalimy tez jakis deadline na rozgrywanie meczow, zeby nie ciagnelo sie to wieki. Rozumiem ze kazda osoba ktora sie zapisuje dysponuje w przyszlym tygodniu jakims czasem wolnym wieczorem.
W poprzedniej edycji etap pucharowy byl rozgrywany jak play -off czyli np do 2,3,4 zwyciestw, i mysle ze biorac pod uwage losowosc tej gry(w sensie przydzielania nieraz kurewskich literek przez pol partii...) jest to dobre rozwiazanie
No wiec tak, jakie sa wasze propozycje co do zasad piszcie dzisiaj to sie skrobnie mini reguulamin, zeby nie bylo watpliwosci od poczatku bo potem jak niektorzy wpadna w wir gry to fair play bedzie w lesie
