Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 06.09.2008, 12:42
no mo¿na to ustaliæ, 15 min to jednak d³ugo wg mnie bo jedna partia to wiecej ni¿ 30 min
wg mnie 10-7min to optimum.

Moge sie zajac podsumowywaniem tego itd

jak bedzie jakas potega dwójki chetnych to ¶ie zrobi jakies grupy po 4 osoby, tak zeby kazdy mial przynajmniej 3 partie na poczatek a dalej pucharowo, jak bedzie osob jakos dziwnie to grupy beda wieksze itp itd. Powiedzmy ze zapisy do poniedzialku do 12 potem rozlosowujemy

Tak jak bylo w edycji poprzedniej, wynik musza potwierdzic obie strony, ustalimy tez jakis deadline na rozgrywanie meczow, zeby nie ciagnelo sie to wieki. Rozumiem ze kazda osoba ktora sie zapisuje dysponuje w przyszlym tygodniu jakims czasem wolnym wieczorem.

W poprzedniej edycji etap pucharowy byl rozgrywany jak play -off czyli np do 2,3,4 zwyciestw, i mysle ze biorac pod uwage losowosc tej gry(w sensie przydzielania nieraz kurewskich literek przez pol partii...) jest to dobre rozwiazanie

No wiec tak, jakie sa wasze propozycje co do zasad piszcie dzisiaj to sie skrobnie mini reguulamin, zeby nie bylo watpliwosci od poczatku bo potem jak niektorzy wpadna w wir gry to fair play bedzie w lesie
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując