Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 06.09.2008, 10:56
Jak będę miał chwilę wolnego i chęci to zobaczę o co chodzi w literakach. Do kiedy będą zapisy / kto jest organizatorem. Jak się zdecydują to się dopiszę.

Ps. Kalambury i tak lepsze
Odpowiedz cytując