Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 06.09.2008, 07:39
Nie można wykluczyć, że Wisła Kraków będzie miała problem z potwierdzeniem Brazylijczyka Marcelo do gry. W Krakowie nie mogą się bowiem doczekać na certyfikat piłkarza. Powód? Dotychczasowy klub Marcelo, Santos, twierdzi, że obrońca jest nadal ich zawodnikiem!

Moze to tylko news ,a moze nie
Odpowiedz cytując