Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Carlton
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Polska
Offline
#
2100
05.09.2008, 20:11
Może ktoś polecić jakąś dobrą i sprawdzoną sekcję bokserską w Krakowie (oprócz Wisły)? Z góry dzięki.
Carlton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Carlton
Znajdź inne posty napisane przez Carlton