Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2088
Stary 05.09.2008, 13:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
co to net 6/10 ?
telefonu za cholere nie chce, wiec chyba taniej bym miał ?
Niekoniecznie. U mnie taniej wyszło z telefonem, z którego nikt nie korzystał i sobie poprostu stał. A teraz nawet aparatu nie mamy podłaczonego. W jakims tam pakiecie jak chcesz brać prawie wszystkie usługi to sie opłacało wziąc wszystko.

Ja mam kablówkę, C+, net i telefon. I płacimy 199zł. tylko, że mamy 2 dekodery (cyfrowa TV i C+ na tym jest). Bo mamy 2 telwizory i żeby móc oglądać na nich różne rzeczy przez dekoder. Ale za to płacimy jakies 45zł. Więc mając 1 TV zapłacić powinieneś koło 150zł.
Internet pakiet "Twój Dom", dla mnie działa ok i starcza.
Odpowiedz cytując