Nietypowe pytanie:
mieszkam w bloku z wielkiej płyty na wysokim piętrze i gdzieś koło mojego okna się zalęgły nietoperze... I wlatują bydlaki do pokoju. Komu ja to mogę zgłosić? Straż pożarna?

Jacyś ekolodzy?

Bo to jest siódme piętro, więc jakiś wysięgnik by trzeba albo rusztowanie. A jak chmara nietoperzy lata przed oknem czy na balkonie w środku nocy to widok jest nieciekawy, a jak wpadnie do pokoju to już w ogóle masakra.