Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3253
Stary 05.09.2008, 09:01
pawelos84 napisał(a):Wyświetl post
Jak przywieziemy dobry wynik z Londynu, to i będzie peły stadion i kasa za transmisje. Myśle że Wisła po prostu bierze pod uwagę, że wynik może być kijowy w pierwszym meczu i na stadion nawet o 20 nie przyjdzie komplet, a wtedy tak czy siak transmisji nie będzie. Myslę że to może być zabezpieczenie, bo tak czy siak duża kasa za transmisje wpadnie.
mysle ze niezaleznie od wyniku stadion i tak bedzie pelny. Chocbysmy i spore baty dostali w Londynie, w co nie wierze, to i tak kibice zapelnia caly stadion, bo:
I kazdy wynik jest do odrobienia jesli nie jest to Barcelona
II Nasz stadion jak widac ma niesamowita sile sprawcza, w co gleboko wierza sami zawodnicy (i dobrze) i Wisla jest na nim w stanie zwyciezac w znacznych rozmiarach.
Odpowiedz cytując