Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2075
Stary 04.09.2008, 23:08
W jaki sposób klub planuje upchanie 1600 Angoli na stadionie Wisły, na ścisk ledwo weszło 1200 Jagielloni na E5 a gdzie indziej można gości posadzić? bo znowu całe E na 1600 angoli też odpada?

Cytat:
Tottenham wynegocjował na spotkanie z Wisłą 1600 miejsc dla swoich kibiców na stadionie przy Reymonta.
za wislakrakow.com

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując