W jaki sposób klub planuje upchanie 1600 Angoli na stadionie Wisły, na ścisk ledwo weszło 1200 Jagielloni na E5 a gdzie indziej można gości posadzić? bo znowu całe E na 1600 angoli też odpada?
Cytat:
|
Tottenham wynegocjował na spotkanie z Wisłą 1600 miejsc dla swoich kibiców na stadionie przy Reymonta.
|
za wislakrakow.com