Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3238
Stary 04.09.2008, 21:12
dla mnie luzik, szkołę w czwartek kończę w najgorszym razie o 14.45 a na stadion 5 minut (wiwat vii lo!)

ale na poważnie, to jest kpina, żeby o 15(!!!) grać mecz? o tej porze to owszem, ale Wawel Kraków gra...

gigant, w cztery minuty, w czterech da się obalić litr wódki
.
Odpowiedz cytując