Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.09.2008, 19:55
shad napisał(a):Wyświetl post
Chłopak ma talent, rozwija się. A potem go sprzedamy za 5mln ojro do Hiszpanii.
A nie?
Shad jasnowidz ?



ps. ale żeś starego kotleta odgrzał
Odpowiedz cytując