Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 04.09.2008, 18:37
A ja znowu się narażając reszcie napiszę ostro : Kichać całą Legie, jeszcze niedawno na forach jechali z Nami że my dla nich to prowincja, kibice w Krakowie to tacy i siacy!. Nawarzyli piwa to mają! Nowym właścicielom nie podskoczą-tak to wygląda od jakiegoś czasu i na przyszłośc też .ITI , pałolicja i cała reszta tylko czekają na ich wyskoki a oni (legioniści) będą na ostrzu noża i kamer mediów i pismaków typu Fuck-t. Obstawiam że kibole tej wojny nie wygrają, tym bardziej że jak już wcześniej pisałem wielkimi krokami zbliża się nowa ustawa o zwalczaniu hools itp. Bardzo restrykcyjna , wezmą się za was i co wtedy zrobicie. Chce Walter piknikowa to je będzie miał.Z wami czy bez . I GUZIK MOŻECIE! Walenie racami czy inne zagrywy-choćby kilkunastu gości ww większej grupie tylko was kompromitują i utrudniają jakikolwiek kompromis. Chyba że sobie założycie drużynę ala Pogoń Nowa np. FC KiboL z siedzibą w Zduńskiej Woli albo Włochach. Ośmieszacie się tymi żalami na Naszych forach .
Odpowiedz cytując