Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 04.09.2008, 17:41
Precel z makiem napisał(a):Wyświetl post
wracam i odrazu chęć do gry poprostu konkurencja i tyle
to piątek 20? tam gdzie zawsze?
Tam gdzie zawsze, czyli swiekity.
Jutro przed grą jeszcze się dokładnie dogadamy

EDIT: Kurde nie wiem czy będę grał... jak coś do dołączę do Was później!
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 05.09.2008 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując