Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 04.09.2008, 16:07
Spiker meczowy irytuje mnie od dawna ale wczoraj wejście miał po prostu niesamowite:

"Witamy na stadionie imienia Władysława Reymana"

bez komentarza
Odpowiedz cytując