Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1613
Stary 04.09.2008, 13:45
Nie chce pisac spiskowej teorii dziejow,ale te zmiany z gwiazdkami zaczely sie wtedy gdy Wisla zdobyla 10 tytul Mistrza Polski i mogla sobie umiescic zlota gwiazdke na koszulce. Legia takiej gwiazdki nie miala wiec PZPN zmienil ze gwiazdki mozna miec przy "okraglej" liczbie 7 gwiazdek
Odpowiedz cytując