|
o co wam chodzi z tymi gwiazdkami?
To są wytyczne z góry. Dlaczego Lech na koszulce ma gwiazdkę, mimo iż zdobył 5 mistrzostw?
Jakiś czas temu zmieniły się zasady tych gwiazdek. Kiedyś było tak, że jedna gwiazdka=10 mistrzostw. Teraz wprowadzili jakieś kolory. I co do tego mają mieć niby jakieś 'kompleksy'? Niektórym to już się głowy gotują
|