Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
AniaD303
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: D303
Offline
#
2068
04.09.2008, 13:32
Rzeczywiście szybciej ściaga się z rapida. W tamtym tygodniu miałam jakieś 70-80 KB/s a dzisiaj ok. 110 KB/s cały czas.
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
AniaD303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AniaD303
Znajdź inne posty napisane przez AniaD303